Allektro to teraz NTS – zmiany w organizacji, ale nie w jakości usług

Zmiany na stronie internetowej allektro.pl to echo większych zmian w organizacji funkcjonowania sklepu. Wszystko dlatego, że  w ubiegłym tygodniu spółka NTS przejęła sklep internetowy allektro.pl. Od teraz spółka NTS oraz allektro.pl będą działać pod wspólną marką NTS.

NTS to starsza siostra sklepu allektro.pl. Jako firma działamy w sektorze elektryczno-oświetleniowym offline już od 8 lat. W tym czasie zdążyliśmy zdobyć doświadczenie, zaufanie klientów i wiedzę, których w żaden sposób nie da się zastąpić. Osiągnęliśmy bardzo dużo, ale nie zwalniamy kroku – ciągle się rozwijamy i szkolimy. Wszystko dlatego, że wyznajemy zasadę ciągłego doskonalenia i dzięki temu mamy nadzieję wspiąć się na sam szczyt.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na przejęcie sklepu allektro.pl? Bo mamy takie same cele, takie same wyzwania, a ponad wszystko łączy nas wspólna pasja: zamiłowanie do elektryki, majsterkowania i konstruowania najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Połączenie sklepu allektro.pl i spółki NTS będzie miało pozytywne skutki dla obu stron, a także dla klientów: widoczność NTS w siecizwiększy się, a klienci z sieci będą mogli kierować się do naszej hurtowni.

Sklep internetowy allektro.pl jest idealnym uzupełnieniem spółki NTS i od tej pory będziemy działać spójnie, jako jedność pod marką NTS. Dołożymy wszelkich starań, aby obsługa klienta, terminowość i dotychczasowa współpraca z klientami allektro.pl była na tak samo wysokim poziomie.

Zespół NTS, wcześniej allektro.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*